Dla Firm i Szkół

Dla Firm i Szkół

TENIS DLA SZKÓŁ

Tenis ziemny w szkole to sposób na urozmaicenie przedmiotu wychowania fizycznego. Proponujemy wprowadzenie nauki gry w tenisa do programu szkoły, jako opcjonalnych zajęć w ramach wychowania fizycznego lub dodatkowych zajęć pozalekcyjnych. Treningi możemy przeprowadzić na szkolnej sali gimnastycznej, bezpośrednio po lekcjach lub w innym dogodnym dla państwa terminie. Obecnie współpracujemy ze szkołą podstawową nr 3 w Barczewie. Zapraszamy do kontaktu.

OFERTA DLA FIRM

Pragniemy zapewnić Twoim pracownikom sportową aktywność na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy, że satysfakcja, jaką Państwa pracownicy wyniosą z kortów tenisowych, znajdzie odzwierciedlenie w wydajności i efektywności ich pracy. Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnej oferty, która będzie dostosowana do Państwa potrzeb. Firma może np. pokryć całkowity koszt zajęć lub dofinansować wynajem kortów, a pracownicy indywidualnie mogą opłacać trenera. Możemy przeprowadzić treningi zarówno z dorosłymi, jak i ich dziećmi, a w ramach godzin wynajmu kortów zorganizować turniej tenisowy.

Korzyści dla Firmy:

  • atrakcyjna, pozafinansowa forma motywacji oraz podniesienie poziomu zadowolenia wśród pracowników
  • możliwość zaliczenia treningów w koszty działalności firmy
  • kreowanie pozytywnego wizerunku, jako firmy dbającej o swych pracowników
  • możliwość umieszczenia logo (reklamy) Państwa firmy na naszej stronie internetowej i materiałach reklamowych

Korzyści dla Pracowników:

  • lepsza integracja, zdrowie, więcej energii, zwiększona mobilizacja w wykonywaniu codziennych obowiązków, obniżony poziom stresu
  • poczucie docenienia przez Firmę za dobrze wykonaną pracę