Obozy i Wakacje z tenisem

Obozy i Wakacje z tenisem

OBOZY TENISOWE

Obóz Tenisowy 2020Od kilku lat organizujemy obozy tenisowe nad morzem w ośrodku NordCamp – Żarnowska koło Łeby. Obiekt znajduje się w bliskim sąsiedztwie przyrody naturalnej otuliny Słowińskiego Parku Narodowego, 900 m od Jeziora Łebsko (3-go co do wielkości jeziora w Polsce), a także szlaku rowerowego Euro Velo 10 (międzynarodowej trasy rowerowej Morza Bałtyckiego). Kompleks dysponuje bardzo bogatą bazą rekreacyjno–sportową z zapleczem do organizacji obozów sportowych na ogrodzonym terenie o wielkości ponad 3 500 m2 . Aby zapoznać się bliżej zarówno z ośrodkiem jak i jego ofertą zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej  www.nordcampleba.pl. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta obozu tenisowego 2020, zapraszamy do kontaktu. Szczegółowe dane znajdziesz w zakładce Kontakt.

WAKACJE Z TENISEM

To pełna sportowych atrakcji alternatywa dla obozu wyjazdowego. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby spędzić z nami niezapomniane wakacje w Olsztynie. Wśród codziennych aktywności znajdą się dwa treningi tenisowe, zajęcia ogólnorozwojowe oraz gry drużynowe na świeżym powietrzu: piłkę nożną, ręczną, unihokej i siatkówkę plażową.

W programie zajęć znajduje się również obiad oraz dodatkowe atrakcje takie jak wyjścia na plażę, na lody czy pływanie żaglówką po jeziorze Krzywym. U nas nie ma czasu na nudę!

Masz pytania, napisz lub zadzwoń. Dane teleadresowe znajdziesz w zakładce Kontakt.